Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 8 5 1 2 29-23 11
2 Атэк 50+ 8 2 2 4 26-28 6
3 Арсенал 50+ 6 2 1 3 23-27 5
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 10 8 1 1 47-23 17
2 Авангард 10 7 1 2 33-22 15
3 Альянс 11 6 2 3 49-33 14
4 Гефест 10 6 0 4 55-22 12
5 ХК "Самтек" 11 4 4 3 41-40 12
6 Сич 10 3 1 6 33-45 7
7 Арсенал 2 11 2 3 6 30-49 7
8 ХК БІЛГОРОД 11 2 2 7 31-50 6
9 Шторм 10 1 2 7 27-62 4
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 12 11 0 1 51-31 22
2 Автомобилист 12 10 0 2 90-35 20
3 Киевские Лавры 12 8 0 4 62-33 16
4 СПАРТА 11 5 0 6 43-43 10
5 Беркут Киев 11 5 0 6 34-43 10
6 АЛЬЯНС 12 4 0 8 50-64 8
7 Чайка 12 3 0 9 37-78 6
8 ХК"Киев" 12 1 0 11 39-79 2

Последние результаты

Дни рождения

Декабрь, 3

ИГРОКИ

Фото ФИО ДР Команда Амплуа Номер Статус
Пастух Евгений Владимирович 18.01.1979 Торнадо Нп   МАС
Пастухов Алексей Борисович 02.10.1972 Автомобилист Зщ   ЛЮБ
Пастушенко Геннадий Петрович 05.06.1974 Пари Матч Зщ   ЛЮБ
  Паус Максим ХК"Iceсity" (г.Минск) Нп 71  
  Пахмет Павел .   Вр   ЛЮБ
Пашков Андрей 11.01.1979 Дикие Утки Нп   ЛЮБ
  Пегасов        
Пеленский Никита . 27.01.2001 Беркут Киев Вр   МАС
  Перапе Микаэль Lyon (France)      
Перегонцев Александр Андреевич 01.09.1975 ХК "Вышгород" Нп 11 ЛЮБ
Перегонцев Олег Владимирович 01.10.1973 ХК "Вышгород-2" Нп   ЛЮБ
  Передерий А Атэк 50+ Зщ    
  Пересыпкин . .       ДМС
Перетятько Антон Игоревич 20.08.1991 LK85 Нп   МАС
  Перинэ Микаэль Лион-Арсенал Нп   ЛЮБ
Перкун Михаил Васильевич 19.12.1993 Автомобилист "Любитель" Нп   ЛЮБ
Перозa Криста 18.12.2009   Нп   ЛЮБ
  Петерсон Иво        
Петленко Никита 02.02.1999 Льдинка 96-99 Вр   СПШ
Петранговский Игорь Юрьевич 09.05.1967 Дикие Утки Нп   СПШ
Петранговский Юрий Игоревич 09.12.1994 Беркут Киев Нп   МАС
  Петренко Николай Триумф (Обухов) Зщ   ЛЮБ
  Петренко Роман Альянс 50+ Нп   ВЕТ
Петрина Олег Анатолиевич 03.07.1970 Авангард Нп 7 ЛЮБ
Петров Владимир Александрович 21.04.1982 Салютарис Зщ   ЛЮБ
Петров Евгений Константинович 12.01.1971 Арсенал 2 Зщ   СПШ
Петрусенко Дмитрий Васильевич 02.06.1984 Салютарис Зщ 99 ЛЮБ
Петухов Владимир Аркадьевич 29.03.1972 Торнадо Зщ 19 СПШ
Печерских Андрей Александрович 27.01.1973 ТФК Зщ   ЛЮБ
Печорин Юрий Михайлович 30.01.1982 АРСЕНАЛ Нп 16 МАС
  Пешкур Евгений ХК"Iceсity" (г.Минск) Зщ 5  
Пещерин Андрей Евгеньевич 26.06.1972 ХК "Вышгород-2" Зщ   ЛЮБ
  Пигасов Константин 15.04.1973 Белые Медведи Нп   ЛЮБ
Пидгурский Дмитрий Иванович 11.02.1973 Феникс1 Нп 99 МАС
Пидгурский Иван 13.03.1995 Льдинка 96-97 Нп   СПШ
Пикалов Сергей Владимирович 21.06.1983 Титаны Зщ 21 ЛЮБ
Пилипенко Владимир Владимирович 16.12.1976 Торнадо Нп 18 СПШ
Пилипенко Григорий Григорьевич 13.09.1967 Арсенал 2 Нп 67 ЛЮБ
Пилипенко Максим Александрович 26.01.1993 Торнадо Нп 3 СПШ
Пилипенко Юрий Григорьевич 02.04.1990 Ледокол Зщ 96 ЛЮБ
Пилипенко Юрий 18.12.1971 Беркут Зщ   ЛЮБ
  Пилипивс Юрис Дзинтарс(Рига) Зщ    
  Пилипчук Арсен       ДМС
Пилипчук Михаил Анатольевич 22.04.1968 Ледокол Зщ   ЛЮБ
Пинский Ростислав Юрьевич 10.08.1969 Ночные Волки Зщ 10 ЛЮБ
  Пирине        
Пирог Сергей Васильевич 14.05.1973 Ледокол Зщ 14 ЛЮБ
Пирютко Павел Евгениевич 05.10.1978 Титаны Нп 15 ЛЮБ
Писаренко Ольга ХК"Украиночка" Нп 28 ЛЮБ
  Писаренко Сергей Сергеевич 19.07.1996 ХК Кременчуг-2 Вр   МАС