Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 8 5 1 2 29-23 11
2 Атэк 50+ 8 2 2 4 26-28 6
3 Арсенал 50+ 6 2 1 3 23-27 5
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 10 8 1 1 47-23 17
2 Авангард 10 7 1 2 33-22 15
3 Альянс 11 6 2 3 49-33 14
4 Гефест 10 6 0 4 55-22 12
5 ХК "Самтек" 11 4 4 3 41-40 12
6 Сич 10 3 1 6 33-45 7
7 Арсенал 2 11 2 3 6 30-49 7
8 ХК БІЛГОРОД 11 2 2 7 31-50 6
9 Шторм 10 1 2 7 27-62 4
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 12 11 0 1 51-31 22
2 Автомобилист 12 10 0 2 90-35 20
3 Киевские Лавры 12 8 0 4 62-33 16
4 СПАРТА 11 5 0 6 43-43 10
5 Беркут Киев 11 5 0 6 34-43 10
6 АЛЬЯНС 12 4 0 8 50-64 8
7 Чайка 12 3 0 9 37-78 6
8 ХК"Киев" 12 1 0 11 39-79 2

Последние результаты

Дни рождения

Декабрь, 3

ИГРОКИ

Фото ФИО ДР Команда Амплуа Номер Статус
Любомирский Игорь Викторович 08.01.1980 ТФК Зщ 43 ЛЮБ
Любченко Анатолий Анатольевич 01.04.1969 Военкомат-Казаки Зщ 10 ЛЮБ
Любченко Олег Владимирович 03.08.1977   Нп   ЛЮБ
Люльчук Александр Игоревич 31.01.1997 Льдинка 96-97 Нп   ДМС
Люльчук Сергей Владимирович 30.03.1994 Киевские Лавры Вр   МАС
Люлюк Игорь Сергеевич 03.08.1982 АРСЕНАЛ Нп 22 МАС
Люткевич Александр Викторович 04.04.1980 Триумф (Обухов) Нп   ЛЮБ
Люх Евгений Олегович 23.09.1995 Арсенал-Полесье Нп   ЛЮБ+
Люх Олег Вадимович 24.06.1962 Арсенал-Полесье Зщ   ВЕТ
  Лялька Виталий ХК "АВТОМАЙДАН" Нп   ДМС
Лясковский Юрий Николаевич 29.10.1975 Киевские Лавры Нп   МАС
Ляшенко Сергей Юрьевич 12.01.1983   Нп   ЛЮБ
Ляшенко Юрий Григорьевич 25.07.1976   Нп    
Ляшок Андрей Сергеевич 16.09.1993 СПАРТА Зщ   МАС
Лящук Геннадий Леонидович 04.02.1971 Ночные Волки Зщ 9 ЛЮБ
Мадера Алексей Александрович 30.08.1989 Автомобилист Нп   МАС
  Мадера Алексей ХК Generals Нп   ДМС
Мадера Сергей Александрович 26.06.1984 ХК"Киев" Нп 10 МАС
  Мазий Владимир ХК"777" Зщ   ЛЮБ
Мазко Игорь Васильевич 01.08.1978 Чайка Зщ 88 МАС
  Мазлиев Александр       ЛЮБ
Мазорчук Олег Витальевич 07.12.1969 ТФК Нп   ЛЮБ
Мазур Вадим Валерьевич 17.02.1998   Нп   ДМС
  Мазур Семен 17.08.1996 Льдинка 96-99      
  Мазур Сергей .   Нп   СПШ
Майдаченко Иван 27.01.1982 Авангард Зщ   ЛЮБ
Майко Николай Александрович 21.12.1974 Киевские Лавры Нп 8 МАС
  Майфельд   Зщ    
Макаренко Дмитрий Игоревич 31.07.2000 Дикие Утки Нп   СПШ
Макаренко Игорь Васильевич 25.10.1978 Дикие Утки Нп 22 ЛЮБ
Макаров Валерий 03.08.1972 Шторм Зщ   ЛЮБ
  Макаров Денис Николаевич 03.06.1983   Зщ   ДМС
Макаров Юрий Николаевич 31.05.1975 Киевские Лавры Нп   СПШ
Макельский Евгений Александрович 15.01.1984 Триумф Нп   СПШ
  Маковий Андрей 09.02.1998 Льдинка 96-99      
  Маковийчук Игорь Валентинович 11.05.1970 Ночные Волки Нп   ЛЮБ
Макоревич Владислав Максимович 16.11.1994 Беркут Киев Нп   МАС
  Максименко Максим Владимирович 19.07.2003 Чайка Зщ   СПШ
Максименко Валентин Валентинович Чайка Нп 55 СПШ
Максименко Владимир Андреевич 02.05.1974 Авангард Нп 73 ЛЮБ
  Максимёнок Кирилл ХК"Iceсity" (г.Минск) Нп 17  
  Маландин Кирилл Михайлович 13.04.1996   Нп   ДМС
Маланичев Владимир Михайлович 25.02.1972 Крылья Столицы Зщ 15 ЛЮБ
Малашенко Сергей Васильевич 18.04.1971 АРСЕНАЛ Нп 71 ВЕТ
Маленький Роман Георгиевич 02.12.1989 Ледокол Нп 88 ЛЮБ
Маловик Николай Анатольевич 21.06.1974        
  Малохатько Иван Льдинка 96-99 Нп   СПШ
  Мальев Александр Льдинка 96-97      
Малько Александр Олегович 22.08.2000 Льдинка 96-99 Нп 3 ЛЮБ
  Малько Илья