Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 11 7 2 2 44-33 16
2 Атэк 50+ 11 3 3 5 35-36 9
3 Арсенал 50+ 10 2 3 5 36-46 7
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Гефест 16 11 1 4 83-38 23
2 Авангард 15 11 1 3 47-32 23
3 БЕРКУТ 15 10 2 3 60-31 22
4 Альянс 16 9 3 4 68-44 21
5 ХК "Самтек" 15 5 4 6 52-55 14
6 Сич 16 5 1 10 49-65 11
7 ХК БІЛГОРОД 15 3 3 9 39-65 9
8 Шторм 15 3 2 10 47-82 8
9 Арсенал 2 15 2 3 10 34-67 7
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 18 16 0 2 75-40 32
2 Автомобилист 17 13 0 4 106-45 26
3 Киевские Лавры 18 12 1 5 108-48 25
4 СПАРТА 17 9 0 8 68-64 18
5 Беркут Киев 16 7 0 9 50-63 14
6 АЛЬЯНС 17 5 0 12 67-95 10
7 ХК"Киев" 18 3 1 14 58-106 7
8 Чайка 17 3 0 14 44-115 6

Последние результаты

Дата Команды Счет
23.01.2022 Сич - БЕРКУТ 0 : 5
23.01.2022 ХК БІЛГОРОД - Гефест 4 : 4
23.01.2022 Шторм - Авангард 3 : 2
22.01.2022 ХК "Самтек" - Альянс 3 : 4
22.01.2022 АРСЕНАЛ - ХК"Киев" 11 : 1
22.01.2022 Арсенал 50+ - Атэк 50+ 2 : 2
20.01.2022 Киевские Лавры - СПАРТА 8 : 2
16.01.2022 Беркут Киев - СПАРТА 3 : 7
16.01.2022 Шторм - Гефест 4 : 7
16.01.2022 Сич - Альянс 2 : 3

ИГРОКИ

Фото ФИО ДР Команда Амплуа Номер Статус
  Сугак Артем . 09.04.1992   Зщ   ЛЮБ
  Судариков Дмитрий Владимирович Салютарис Нп   ЛЮБ
Сукретный Александр Владимирович 21.01.1977 Авангард Нп 88 СПШ
  Сулима Ярослав .   Вр   МАС
Супрун Дарья ХК"Украиночка" Нп   ЛЮБ
Супрун Сергей Анатольевич 26.03.1979 Беркут Киев Нп 7 МАС
Супрунчук Александр Викторович 17.05.1987 Арсенал-Полесье Нп   ЛЮБ
Сухарев Владимир Михайлович 18.12.1975 Белые Медведи Нп   ЛЮБ
Сухенко Александр Павлович 14.07.1973 Гефест Нп 22 МАС
  Сухонос Даниил САМТЕК Мастер Зщ   ДМС
Сухопара Евгений 14.08.1978 Гефест Зщ   СПШ
Сушко Александр Владимирович 23.03.2000   Зщ   СПШ
  Сушко Евгений ХК"Iceсity" (г.Минск) Вр    
Сущенко Евгений Анатольевич 23.07.1986   Нп   ЛЮБ
Сыворакша Александр Иванович 31.12.1977   Зщ    
Сыроид Михаил Петрович 01.03.1966 Триумф (Обухов) Вр 47 ЛЮБ
Сытник Виталий Михайлович 04.06.1973   Нп 12 ЛЮБ
  Сычев Дмитрий Пари Матч Зщ   ЛЮБ
  Сычинский Антон Русланович 01.01.2002 Сич Нп   СПШ
  Сычинский Руслан Аликович 21.05.1977 Сич Зщ   ЛЮБ
Табашник Никита Андреевич 18.02.2000   Зщ   МАС
Таванец Виктор Александрович 03.12.1975 ХК"Лидер" Зщ 31 ЛЮБ
Талошный Сергей Львович 31.05.1972 ХК "Вышгород" Зщ 15 ЛЮБ
  Татаренко Андрей       ДМС
Татарин Артур 28.04.1999 Льдинка 96-99 Зщ   СПШ
  Татаркин Александр Атэк 50+ Вр    
Телегина Полина Андреевна 17.07.2003   Нп   ЛЮБ
Телестаков Андрей Ю. 18.11.1972 ХК"Черкассы" Зщ   ЛЮБ
Тер-Нерсесян Карен Норайрович 28.11.1995 Альянс Нп 98 СПШ
Терещенко Алексей Иванович 27.04.1963 ХК "Самтек" Нп 63 ВЕТ
  Терещенко Олег Андреевич 05.06.1977 Триумф (Обухов) Нп   ЛЮБ
Терещук Вадим Дмитриевич 26.10.1973 Дикие Утки Нп 17 ЛЮБ
Терновой Вячеслав Анатольевич 14.03.1978 Чайка Нп 74 МАС
Терпиловский Андрей Сергеевич 24.04.1962 ХК «Киевские Лавры 40+» Нп   ВЕТ
  Терчиев Артур   Нп   СПШ
Терчиев Руслан Абдулаевич 09.07.1982 Феникс1 Вр   МАС
  Тилушко Алексей Паллада (Россия) Зщ    
Тимаков Михаил Михайлович 02.10.1971 Арсенал-Полесье Вр 1 ЛЮБ
  Тимофеев Олег Паллада (Россия) Нп    
Тимочко Дмитрий Анатольевич 12.09.1978 БЕРКУТ Нп   ЛЮБ
  Тимочко Павел Дмитриевич 24.09.2001 ХК"Киев" Нп   МАС
Тимошенко Александр Викторович 04.04.1977 Крылья Столицы Нп 77 ЛЮБ
  Тимошенко Антон . 16.08.1999       ЛЮБ
Тимошенко Ростислав Васильевич 27.10.1971 Триумф (Обухов) Зщ 25 ЛЮБ
Тимошенко Сергей Иванович 05.05.1958 ХК БІЛГОРОД Зщ 58 ВЕТ
Тимченко Александр Сергеевич 03.04.1983   Нп   СПШ
Тимченко Вячеслав Николаевич 16.08.1971 Чайка Зщ   МАС
Тимченко Евгений Владимирович 24.05.1996        
Тимченко Сергей 15.08.1966 БСМ   33 ЛЮБ
Тинюков Владимир Леонидович 01.05.1970 Триумф (Обухов) Нп   ЛЮБ