Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 11 7 2 2 44-33 16
2 Атэк 50+ 11 3 3 5 35-36 9
3 Арсенал 50+ 10 2 3 5 36-46 7
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Гефест 16 11 1 4 83-38 23
2 Авангард 15 11 1 3 47-32 23
3 БЕРКУТ 15 10 2 3 60-31 22
4 Альянс 16 9 3 4 68-44 21
5 ХК "Самтек" 15 5 4 6 52-55 14
6 Сич 16 5 1 10 49-65 11
7 ХК БІЛГОРОД 15 3 3 9 39-65 9
8 Шторм 15 3 2 10 47-82 8
9 Арсенал 2 15 2 3 10 34-67 7
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 18 16 0 2 75-40 32
2 Автомобилист 17 13 0 4 106-45 26
3 Киевские Лавры 18 12 1 5 108-48 25
4 СПАРТА 17 9 0 8 68-64 18
5 Беркут Киев 16 7 0 9 50-63 14
6 АЛЬЯНС 17 5 0 12 67-95 10
7 ХК"Киев" 18 3 1 14 58-106 7
8 Чайка 17 3 0 14 44-115 6

Последние результаты

Дата Команды Счет
23.01.2022 Сич - БЕРКУТ 0 : 5
23.01.2022 ХК БІЛГОРОД - Гефест 4 : 4
23.01.2022 Шторм - Авангард 3 : 2
22.01.2022 ХК "Самтек" - Альянс 3 : 4
22.01.2022 АРСЕНАЛ - ХК"Киев" 11 : 1
22.01.2022 Арсенал 50+ - Атэк 50+ 2 : 2
20.01.2022 Киевские Лавры - СПАРТА 8 : 2
16.01.2022 Беркут Киев - СПАРТА 3 : 7
16.01.2022 Шторм - Гефест 4 : 7
16.01.2022 Сич - Альянс 2 : 3

ИГРОКИ

Фото ФИО ДР Команда Амплуа Номер Статус
Солнцев Виталий Владимирови 16.08.1986 777-2     ЛЮБ
Соловар Валерий Николаевич 25.09.1977   Зщ   СПШ
Соловей Артем Валерьевич 02.11.1990 Авангард Зщ 79 ЛЮБ+
  Соляник Чайка   2  
  Сорока Артем        
Сорока Владимир Петрович 25.04.1974 Авангард Зщ 6 ЛЮБ
Сорока Владимир Валерьевич 27.10.1988   Нп 10 СПШ
  Сорока Евгений Владимирович 17.04.2001 Авангард Зщ   СПШ
Сорокин Алексей Валентинович 25.08.1966 Дикие Утки Зщ   ВЕТ
Сорочинский Станислав Сергеевич 27.09.1971 Альянс Зщ   ЛЮБ
  Соседка Максим Сергеевич 12.03.1985 ХК БІЛГОРОД Зщ    
  Сотменд Франк Lyon (France)      
  Спасиба Федор Викторович 15.07.1978 Триумф (Обухов) Нп   ЛЮБ
Спицин Сергей Викторович 10.08.1975   Нп   ЛЮБ
Спицын Герман 16.03.1970 Ночные Волки Нп   СПШ
Сподобаев Никита 17.05.1996 Льдинка 96-97 Нп   СПШ
Срибный Евгений Анатольевич 30.10.1986 Автомобилист "Любитель" Нп   ЛЮБ
Срюбко Андрей Васильевич 21.10.1975 Киевские Лавры Зщ   МАС
Ставиченко Александр Валерьевич 26.10.1976   Зщ   СПШ
  Ставнюк Андрей Владимирович 28.01.1996 Сокол Нп   СПШ
Старик Александр Юрьевич 12.10.1977 Альянс Зщ   СПШ
  Старков Александр 16.05.1976 Пари Матч Нп   ЛЮБ
Старовойда Дмитрий Александрович 26.11.1991 Белые Медведи Нп   ЛЮБ
Старовойт Денис Викторович 12.01.1977 ХК"777" Зщ   ЛЮБ
Старожук Александр Валерьевич 01.02.1980 ТФК Нп   ЛЮБ
Стаценко Денис Борисович 25.09.1977 Альянс Нп 3 СПШ
  Стачинский Сергей ХК"777" Зщ   ЛЮБ
Степаненко Денис Викторович 07.05.1980 ХК"Киев" Нп 24 СПШ
Степаненко Павел ХК"Киев" Зщ   СПШ
Степаненко Сергей Данилович 18.06.1973 БСМ Нп 12 ЛЮБ
  Степаненко Юрий Михайлович 29.07.1971 Киівські Перці 50+ Зщ   ЛЮБ
Степаненко Юрий Михайлович 29.07.1971 Черные Акулы Зщ 9 СПШ
Степанков Владимир Александрович 23.02.1990 ХК "Вышгород" Вр 20 СПШ
  Степанов Андрей Андреевич 14.06.1993 ХК"Киев" Нп   МАС
Степанов Евгений Вадимович 26.07.1967 без команды Нп 70 ВЕТ
  Степура Олег Николаевич 30.09.1976 Автомобилист "Лидер" Нп   ЛЮБ
Стеценко Владимир Владимирович 15.06.1963   Нп   ЛЮБ
Стецюк Игорь Антонович 27.10.1981 Альянс Нп 27 ЛЮБ
Стоколос Василий Владимирович 16.05.1961 Арсенал-Полесье Зщ   ЛЮБ
Столярчук Андрей Васильевич 25.03.1982 X-МEDIA Нп 10 ЛЮБ
Стоцкий Антон Александрович 20.12.1999 Чайка Зщ   МАС
Страх Илья Викторович 04.07.1988 Пари Матч Нп   ЛЮБ
Стрелков Юрий Геннадьевич 03.10.1972 Автомобилист "Лидер"   14 ЛЮБ
Стрельник Алексей Алексеевич 08.05.1985   Вр 35 ЛЮБ
  Стрельцов Игорь Паллада (Россия) Нп    
Стрик Анатолий Леонидович 12.03.1978 Чайка Нп   СПШ
  Стришный Николай 31.12.1997 Льдинка 96-99      
  Ступак Богдан Шторм Нп 3  
Стычинский Андрей Витальевич 01.10.1990 ХК "Самтек" Зщ   ЛЮБ+
Сугак Андрей Викторович 15.05.1982   Зщ   МАС