Плейофф,1 Ліга ( Майстер),сезон 2023-2024 (Чвертьфінал, 1(1-8))
# Команды И В Н П РШ О
1 Київськi Лаври 1 1 0 0 5-2 3
2 Сокiл Jr 1 0 0 1 2-5 0
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Чвертьфінал, 1(1-8))
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 1 1 0 0 10-1 3
2 ХК "Самтек" 1 0 0 1 1-10 0
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Чвертьфінал, 2(2-7))
# Команды И В Н П РШ О
1 Сiч 1 1 0 0 5-4 3
2 Авангард 1 0 0 1 4-5 0
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Чвертьфінал, 3(3-6))
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 0 1 0 1-1 1
2 Шторм 1 0 1 0 1-1 1
Чемпіонат АХЛ "Ветеран А",23-24 (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 10 10 0 0 60-15 20
2 Арсенал 50+ 10 5 1 4 29-30 11
3 Атeк 50+ 10 3 1 6 32-43 7
4 "Бiлгород"50+ 11 3 0 8 28-56 6
5 ШВСМ 50+ 5 1 0 4 9-14 2
Чемпіонат АХЛ "Ветеран Б" ,23-24 (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 3 3 0 0 23-4 6
2 "Бiлгород"50+ 3 2 0 1 12-14 4
3 Атек 50( Б) 3 1 0 2 11-15 2
4 Арсенал 50+ 3 0 0 3 5-18 0

Дни рождения

Февраль, 29

Кубок Відкриття Сезону,Лідер,23-24.

Півфінал 1

Група А

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 БЕРКУТ  5:1
1 1 0 0 5-1 0 2
2 Крижинка - Кепіталс 2008 1:5
  1 0 0 1 1-5 0 0

Півфінал 1

Група Б

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 Арсенал 2  4:1
1 1 0 0 4-1 0 2
2 ХК "Самтек" 1:4
  1 0 0 1 1-4 0 0

Півфінал 2

Група А

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 Сiч  5:1
1 1 0 0 5-1 0 2
2 Шторм 1:5
  1 0 0 1 1-5 0 0

Півфінал 2

Група Б

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 Альянс  5:0
1 1 0 0 5-0 0 2
2 ХК БІЛГОРОД 0:5
  1 0 0 1 0-5 0 0

Фінал А

Група А

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 Сiч  2:1
1 1 0 0 2-1 0 2
2 БЕРКУТ 1:2
  1 0 0 1 1-2 0 0

Бронзовий фінал А

Група А

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 Крижинка - Кепіталс 2008  3:2
1 1 0 0 3-2 0 2
2 Шторм 2:3
  1 0 0 1 2-3 0 0

Бронзовий фінал А

Група Б

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 ХК "Самтек"  5:0
1 1 0 0 5-0 0 2
2 ХК БІЛГОРОД 0:5
  1 0 0 1 0-5 0 0

Фінал Б

Група Б

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 Арсенал 2  6:2
1 1 0 0 6-2 0 2
2 Альянс 2:6
  1 0 0 1 2-6 0 0

Фіна 1-2 місце

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 Арсенал 2  1:0
1 1 0 0 1-0 0 2
2 Сiч 0:1
  1 0 0 1 0-1 0 0

Фінал 3-4 місце

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 Альянс  4:3
1 1 0 0 4-3 0 2
2 БЕРКУТ 3:4
  1 0 0 1 3-4 0 0

Фінал 5-6 місця

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 Крижинка - Кепіталс 2008  6:3
1 1 0 0 6-3 0 2
2 ХК "Самтек" 3:6
  1 0 0 1 3-6 0 0

Фіна 7-8 місця

# Команды 12 И В Н П РШ ШТ О
1 ХК БІЛГОРОД  5:1
1 1 0 0 5-1 0 2
2 Шторм 1:5
  1 0 0 1 1-5 0 0