Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 9 5 2 2 33-27 12
2 Атэк 50+ 8 2 2 4 26-28 6
3 Арсенал 50+ 7 2 2 3 27-31 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 11 8 1 2 49-27 17
2 Авангард 11 8 1 2 37-25 17
3 Альянс 12 6 2 4 52-37 14
4 Гефест 11 7 0 4 59-24 14
5 ХК "Самтек" 11 4 4 3 41-40 12
6 Сич 11 4 1 6 41-51 9
7 Арсенал 2 11 2 3 6 30-49 7
8 ХК БІЛГОРОД 11 2 2 7 31-50 6
9 Шторм 11 1 2 8 33-70 4
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 13 12 0 1 54-31 24
2 Автомобилист 13 11 0 2 94-36 22
3 Киевские Лавры 13 9 0 4 75-34 18
4 СПАРТА 12 6 0 6 46-45 12
5 Беркут Киев 12 5 0 7 35-47 10
6 АЛЬЯНС 13 4 0 9 50-67 8
7 Чайка 13 3 0 10 38-91 6
8 ХК"Киев" 13 1 0 12 41-82 2

Последние результаты

Дни рождения

Декабрь, 8

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022

10 : 4
Автомобилист   Чайка
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
2 18.09.2021 16:00 АТЭК Автомобилист - Чайка 10 : 4

Судьи

ФИО Тип Оценка
Кузьминский Андрей . Главный судья
Коваленко Вадим Владимирович Главный судья
Кравчук Виктор Йосифович Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобилист 1 : 0 4:20 24 / Буточнов Антон Александрович 31 / Бега Тарас Александрович
Автомобилист 2 : 0 15:10 7 / Хонин Денис Владимирович 31 / Бега Тарас Александрович
25 / Росляков Антон Игоревич
Автомобилист 3 : 0 16:20 9 / Люлюк Игорь Сергеевич 88 / Подолянюк Родион
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Автомобилист 4 : 0 24:05 24 / Буточнов Антон Александрович 31 / Бега Тарас Александрович
25 / Росляков Антон Игоревич
Автомобилист 5 : 0 28:10 24 / Буточнов Антон Александрович
Автомобилист 6 : 0 30:05 25 / Росляков Антон Игоревич
Автомобилист 7 : 0 38:20 25 / Росляков Антон Игоревич 31 / Бега Тарас Александрович
7 / Хонин Денис Владимирович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Чайка 7 : 1 45:00 10 / Никитин Александр 4 / Середа Максим Валентинович
Автомобилист 8 : 1 +1 47:00 24 / Буточнов Антон Александрович 31 / Бега Тарас Александрович
25 / Росляков Антон Игоревич
Автомобилист 9 : 1 50:20 24 / Буточнов Антон Александрович 25 / Росляков Антон Игоревич
Автомобилист 10 : 1 54:20 25 / Росляков Антон Игоревич 31 / Бега Тарас Александрович
Чайка 10 : 2 4х4 59:20 8 / Боркун Игорь Игоревич
Чайка 10 : 3 59:50 7 / Уваркин Никита Сергеевич 19 / Исламов Максим Вадимович
11 / Ещенко Артём Юрьевич
Чайка 10 : 4 59:55 11 / Ещенко Артём Юрьевич 7 / Уваркин Никита Сергеевич
8 / Боркун Игорь Игоревич

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Чайка 19:00 8 / Боркун Игорь Игоревич 2 мин Зд. Рук.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Чайка 31:30 7 / Уваркин Никита Сергеевич 2 мин В. П. К.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Автомобилист 43:40 7 / Хонин Денис Владимирович 2 мин Пдн
Чайка 46:40 70 / Удовиченко Валерий Николаевич 2 мин Зд. Кл.
Чайка 57:20 4 / Середа Максим Валентинович 2 мин Пдн
Автомобилист 58:20 9 / Люлюк Игорь Сергеевич 2 мин Зд. Кл.