Літній Кубок 2024 . Плейофф. Лідер. (Півфінал, Група А(1-4))
# Команды И В Н П РШ О
1 Крижинка - Кепіталз 2008 3 2 0 1 5-12 5
2 Альянс 3 1 0 2 12-5 4
Літній Кубок 2024 . Плейофф. Лідер. (Півфінал, Група Б(2-3))
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 3 2 0 1 9-10 5
2 ХК БІЛГОРОД 3 1 0 2 10-9 4
Літній Кубок АХЛ ЛІДЕР
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 5 5 0 0 29-7 10
2 Арсенал 2 5 3 1 1 30-15 7
3 ХК БІЛГОРОД 5 3 0 2 18-15 6
4 Крижинка - Кепіталз 2008 5 2 1 2 23-20 5
5 ХК "Самтек" 5 1 0 4 10-27 2
6 Автомобилист "Лидер" 5 0 0 5 1-27 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Літній Кубок АХЛ ЛІДЕР

3 : 6
ХК "Самтек"   ХК БІЛГОРОД
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
3 16.06.2024 11:30 Шалетт ХК "Самтек" - ХК БІЛГОРОД 3 : 6

Судьи

ФИО Тип Оценка
Севрук Андрей Евгеньевич Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 1 : 0 6:50 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович 81 / Боровский Артем Вадимович
ХК БІЛГОРОД 1 : 1 13:00 5 / Борисенко Руслан Витальевич 75 / Рябенко Владислав Олегович
ХК БІЛГОРОД 1 : 2 19:30 95 / Удовиченко Валерий Николаевич 75 / Рябенко Владислав Олегович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК БІЛГОРОД 1 : 3 +1 21:30 5 / Борисенко Руслан Витальевич 66 / Сухенко Олександр Павлович
1 / Андрійчук Ярослав
ХК "Самтек" 2 : 3 25:30 81 / Боровский Артем Вадимович 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович
9 / Бабин Андрій
ХК БІЛГОРОД 2 : 4 29:30 10 / Боркун Игорь Игоревич
ХК БІЛГОРОД 2 : 5 37:50 27 / Серебряков Олег Юрьевич 66 / Сухенко Олександр Павлович
11 / Кузьминский Андрей Александрович
ХК БІЛГОРОД 2 : 6 38:40 11 / Кузьминский Андрей Александрович 66 / Сухенко Олександр Павлович
27 / Серебряков Олег Юрьевич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 3 : 6 45:00 90 / Билоцкий Андрей Витальевич 28 / Севастьянов Денис Олегович
74 / Думанский Павел Вадимович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
ХК "Самтек" 1:10 75 / Борисов Евгений Игоревич 2 мин Пдн.
ХК БІЛГОРОД 3:50 15 / Удовіченко Андрій Валерійович 2 мин П. Ч. С.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
ХК "Самтек" 20:11 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович 2 мин Пдн
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
ХК БІЛГОРОД 52:00 10 / Боркун Игорь Игоревич 2 мин З. К.