"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 1 1 0 0 4-1 3
2 Арсенал 2 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Крижинка - Кепіталз 2008 1 1 0 0 3-2 2
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 2-3 1
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 3-2 3
2 ХК "Самтек" 1 0 0 1 2-3 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сiч 1 1 0 0 7-6 3
2 Шторм 1 0 0 1 6-7 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Чемпіонат 1 ЛІГА ,Сезон 23-24 (АХЛ, МАЙСТЕР)

2 : 10
Беркут Київ   СПАРТА
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
10 16.12.2023 13:45 Палац Спорту Беркут Київ - СПАРТА 2 : 10

Судьи

ФИО Тип Оценка
Перетятько Антон . Главный судья
Севрук Андрей Евгеньевич Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Липовецький Віктор Миколаєвич Главный судья

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Беркут Київ 1 : 0 3:50 90 / Удовіченко Андрій Валерійович 75 / Лантух Федор
СПАРТА 1 : 1 7:00 21 / Лаврик Роман Васильевич 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
47 / Черемнов Алексей
СПАРТА 1 : 2 9:40 10 / Резниченко Егор Владимирович 21 / Лаврик Роман Васильевич
СПАРТА 1 : 3 12:30 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович 90 / Гаврилюк Владимир Витальевич
Беркут Київ 2 : 3 ШК 14:00 90 / Удовіченко Андрій Валерійович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 2 : 4 32:50 13 / Швачка Виталий Витальевич 21 / Лаврик Роман Васильевич
42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
СПАРТА 2 : 5 34:50 7 / Васьківський Микита 90 / Гаврилюк Владимир Витальевич
23 / Фроленко Кирилл Витальевич
СПАРТА 2 : 6 +1 38:40 90 / Гаврилюк Владимир Витальевич 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
23 / Фроленко Кирилл Витальевич
СПАРТА 2 : 7 39:40 7 / Васьківський Микита 12 / Коваль Алексей Сергеевич
92 / Чорный Дмитрий
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 2 : 8 58:00 13 / Швачка Виталий Витальевич 47 / Черемнов Алексей
42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
СПАРТА 2 : 9 58:20 7 / Васьківський Микита 12 / Коваль Алексей Сергеевич
СПАРТА 2 : 10 59:30 63 / Дешевый Евгений Григорьевич 23 / Фроленко Кирилл Витальевич
12 / Коваль Алексей Сергеевич

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
СПАРТА 14:05 23 / Фроленко Кирилл Витальевич ШБ З. К.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Беркут Київ 25:00 5 / Дворецкий Павел Викторович 2 мин З. К.
Беркут Київ 37:30 40 / Коропецкий Игорь Анатольевич 2 мин З. К.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
СПАРТА 42:20 21 / Лаврик Роман Васильевич 2 мин З. Р.
Беркут Київ 42:20 18 / Мельничук Владислав Александрович 2 мин Не Сп. Пов.
Беркут Київ 45:00 44 / Волков Сергей Михайлович 2 мин Блк