"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 1 1 0 0 4-1 3
2 Арсенал 2 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Крижинка - Кепіталз 2008 1 1 0 0 3-2 2
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 2-3 1
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 3-2 3
2 ХК "Самтек" 1 0 0 1 2-3 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сiч 1 1 0 0 7-6 3
2 Шторм 1 0 0 1 6-7 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Чемпіонат 1 ЛІГА ,Сезон 23-24 (АХЛ, МАЙСТЕР)

6 : 4
СПАРТА   ХК"Київ"
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
1 23.12.2023 09:15 Палац Спорту СПАРТА - ХК"Київ" 6 : 4

Судьи

ФИО Тип Оценка
Севрук Андрей Евгеньевич Главный судья
Кузьминский Андрей . Главный судья
Горбатюк Александр Васильевич Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК"Київ" 0 : 1 -1 13:45 24 / Бадамшин Александр Олегович 10 / Корабчевский Марат Александрович
22 / Грищенко Роман Сергеевич
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 1 : 1 20:30 7 / Васьківський Микита 12 / Коваль Алексей Сергеевич
71 / Назарага Ярослав Русланович
СПАРТА 2 : 1 22:00 13 / Швачка Виталий Витальевич 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
СПАРТА 3 : 1 23:50 7 / Васьківський Микита 12 / Коваль Алексей Сергеевич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
СПАРТА 4 : 1 40:45 7 / Васьківський Микита 12 / Коваль Алексей Сергеевич
73 / Волошин Артём Николаевич
СПАРТА 5 : 1 45:50 13 / Швачка Виталий Витальевич 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович
23 / Фроленко Кирилл Витальевич
ХК"Київ" 5 : 2 48:50 7 / Воробьев Антон Сергеевич 33 / Голованов Сергей Александрович
15 / Кочмар Максим
ХК"Київ" 5 : 3 53:20 7 / Воробьев Антон Сергеевич 88 / Васильев Владимир Егорович
ХК"Київ" 5 : 4 57:10 37 / Дзюбенко Евгений Геннадьевич 24 / Бадамшин Александр Олегович
СПАРТА 6 : 4 ПВ 59:00 47 / Черемнов Алексей 13 / Швачка Виталий Витальевич
90 / Гаврилюк Владимир Витальевич

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
ХК"Київ" 13:00 3 / Надзен Иван Иванович 2 мин З. К.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
ХК"Київ" 38:15 74 / Степаненко Денис Викторович 2 мин Ат. К.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
СПАРТА 51:10 63 / Дешевый Евгений Григорьевич 2 мин З. К.
СПАРТА 54:50 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович 2 мин У. К.