Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Київськi Лаври 2 2 0 0 12-5 6
2 СПАРТА 2 0 0 2 5-12 0
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Бронзовий Фінал )
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 2 2 0 0 11-4 6
2 Блискавки 2 0 0 2 4-11 0
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 2 1 1 0 11-7 4
2 ХК"Київ" 2 0 1 1 7-11 1

Дни рождения

Апрель, 14

Київський Каштан 2023 " майстер"

7 : 5
Беркут Київ   Сокiл Jr
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
2 14.05.2023 10:45 Шалетт Беркут Київ - Сокiл Jr 7 : 5

Судьи

ФИО Тип Оценка
Кузьминский Андрей . Главный судья
Серебряков Олег Юрьевич Главный судья
Харламов Николай Григорьевич Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сокiл Jr 0 : 1 0:50 19 / Скрипник Олександр Михайлович 24 / Кальсін Артем Русланович
Беркут Київ 1 : 1 7:00 19 / Люлюк Игорь Сергеевич 40 / Васильев Михаил
Беркут Київ 2 : 1 14:30 18 / Мельничук Владислав Александрович 68 / Бєлоусов Іван
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Беркут Київ 3 : 1 -1 23:40 90 / Зык Евгений 87 / Ромащенко Руслан
Беркут Київ 4 : 1 28:40 75 / Лантух Федор 5 / Дворецкий Павел Викторович
67 / Разумов Максим Веньяминович
Беркут Київ 5 : 1 31:20 67 / Разумов Максим Веньяминович 87 / Ромащенко Руслан
19 / Люлюк Игорь Сергеевич
Сокiл Jr 5 : 2 34:30 11 / Любімов Олександр Юрьевич
Беркут Київ 6 : 2 36:00 67 / Разумов Максим Веньяминович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Беркут Київ 7 : 2 43:30 18 / Мельничук Владислав Александрович 42 / Кузьмич Антон
67 / Разумов Максим Веньяминович
Сокiл Jr 7 : 3 +1 50:10 19 / Скрипник Олександр Михайлович
Сокiл Jr 7 : 4 54:20 24 / Кальсін Артем Русланович
Сокiл Jr 7 : 5 58:55 11 / Любімов Олександр Юрьевич

Удаления

1-ый период

Нет удалений

2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Беркут Київ 41:00 18 / Мельничук Владислав Александрович 2 мин Зд. Кл.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Беркут Київ 49:00 41 / Шилкин Данило Романович 2 мин Н. Ч. С.
Сокiл Jr 55:40 24 / Кальсін Артем Русланович 2 мин Блк