Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 11 7 2 2 44-33 16
2 Атэк 50+ 10 3 2 5 33-34 8
3 Арсенал 50+ 9 2 2 5 34-44 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Авангард 14 11 1 2 45-29 23
2 Гефест 15 11 0 4 79-34 22
3 БЕРКУТ 14 9 2 3 55-31 20
4 Альянс 15 8 3 4 64-41 19
5 ХК "Самтек" 14 5 4 5 49-51 14
6 Сич 15 5 1 9 49-60 11
7 ХК БІЛГОРОД 14 3 2 9 35-61 8
8 Арсенал 2 15 2 3 10 34-67 7
9 Шторм 14 2 2 10 44-80 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 17 15 0 2 64-39 30
2 Автомобилист 17 13 0 4 106-45 26
3 Киевские Лавры 18 12 1 5 108-48 25
4 СПАРТА 17 9 0 8 68-64 18
5 Беркут Киев 16 7 0 9 50-63 14
6 АЛЬЯНС 17 5 0 12 67-95 10
7 ХК"Киев" 17 3 1 13 57-95 7
8 Чайка 17 3 0 14 44-115 6

Последние результаты

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022

6 : 8
Шторм   Сич
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
13 04.12.2021 14:30 АТЭК Шторм - Сич 6 : 8

Судьи

ФИО Тип Оценка
Корепанов Артем Сергеевич Главный судья
Черненко Алексей Валентинович Секретарь
Кравчук Виктор Йосифович Судья времени игры

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сич 0 : 1 3:20 44 / Урда Максим Николаевич 16 / Севрук Андрей Евгеньевич
77 / Боркун Игорь Игоревич
Шторм 1 : 1 8:35 63 / Дешевый Евгений Григорьевич 88 / Подолянюк Родион
5 / Орлов Юрий Игоревич
Шторм 2 : 1 14:35 71 / Лукияник Руслан
Сич 2 : 2 17:50 73 / Харченко Сергей Олегович 47 / Костюченко Евгений Сергеевич
14 / Белюга Виктор Владимирович
Шторм 3 : 2 19:30 20 / Хмиль Александр 16 / Орлов Дмитрий Леонидович
63 / Дешевый Евгений Григорьевич
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сич 3 : 3 21:00 77 / Боркун Игорь Игоревич 73 / Харченко Сергей Олегович
16 / Севрук Андрей Евгеньевич
Шторм 4 : 3 28:10 88 / Подолянюк Родион 20 / Хмиль Александр
Сич 4 : 4 35:10 73 / Харченко Сергей Олегович 16 / Севрук Андрей Евгеньевич
77 / Боркун Игорь Игоревич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Шторм 5 : 4 +1 40:50 20 / Хмиль Александр 5 / Орлов Юрий Игоревич
Сич 5 : 5 45:10 77 / Боркун Игорь Игоревич 44 / Урда Максим Николаевич
16 / Севрук Андрей Евгеньевич
Сич 5 : 6 50:40 22 / Дидковский Владимир Николаевич 73 / Харченко Сергей Олегович
Шторм 6 : 6 52:10 5 / Орлов Юрий Игоревич 63 / Дешевый Евгений Григорьевич
Сич 6 : 7 55:30 44 / Урда Максим Николаевич 73 / Харченко Сергей Олегович
Сич 6 : 8 58:13 44 / Урда Максим Николаевич 77 / Боркун Игорь Игоревич
73 / Харченко Сергей Олегович

Удаления

1-ый период

Нет удалений

2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сич 30:20 91 / Калугин Кирилл Николаевич 2 мин Подн.
Сич 40:00 77 / Боркун Игорь Игоревич 2 мин Зад.кл.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Шторм 60:00 7 / Задворный Виктор Николаевич 2 мин Подн.