Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 11 7 2 2 44-33 16
2 Атэк 50+ 10 3 2 5 33-34 8
3 Арсенал 50+ 9 2 2 5 34-44 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Авангард 14 11 1 2 45-29 23
2 Гефест 15 11 0 4 79-34 22
3 БЕРКУТ 14 9 2 3 55-31 20
4 Альянс 15 8 3 4 64-41 19
5 ХК "Самтек" 14 5 4 5 49-51 14
6 Сич 15 5 1 9 49-60 11
7 ХК БІЛГОРОД 14 3 2 9 35-61 8
8 Арсенал 2 15 2 3 10 34-67 7
9 Шторм 14 2 2 10 44-80 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 17 15 0 2 64-39 30
2 Автомобилист 17 13 0 4 106-45 26
3 Киевские Лавры 18 12 1 5 108-48 25
4 СПАРТА 17 9 0 8 68-64 18
5 Беркут Киев 16 7 0 9 50-63 14
6 АЛЬЯНС 17 5 0 12 67-95 10
7 ХК"Киев" 17 3 1 13 57-95 7
8 Чайка 17 3 0 14 44-115 6

Последние результаты

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022

8 : 2
ХК "Самтек"   Сич
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
12 28.11.2021 18:15 АТЭК ХК "Самтек" - Сич 8 : 2

Судьи

ФИО Тип Оценка
Лускань Олег . Главный судья
Черненко Алексей Валентинович Секретарь
Кравчук Виктор Йосифович Судья времени игры

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сич 0 : 1 3:00 15 / Кузьминский Андрей Александрович
ХК "Самтек" 1 : 1 4:35 33 / Храмков Алексей
Сич 1 : 2 15:25 15 / Кузьминский Андрей Александрович 17 / Калугин Кирилл Николаевич
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 2 : 2 21:45 16 / Кононов Сергей Алексеевич 72 / Крикун Борис Русланович
ХК "Самтек" 3 : 2 25:35 11 / Куровский Юрий Валентинович 33 / Храмков Алексей
ХК "Самтек" 4 : 2 38:05 38 / Воробьев Антон Сергеевич 11 / Куровский Юрий Валентинович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 5 : 2 +1 48:15 86 / Косничук Денис Александрович 33 / Храмков Алексей
ХК "Самтек" 6 : 2 52:10 72 / Крикун Борис Русланович 38 / Воробьев Антон Сергеевич
14 / Юденко Дмитрий Александрович
ХК "Самтек" 7 : 2 55:20 33 / Храмков Алексей 11 / Куровский Юрий Валентинович
ХК "Самтек" 8 : 2 59:11 14 / Юденко Дмитрий Александрович 24 / Головко Сергей Витальевич
38 / Воробьев Антон Сергеевич

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сич 7:00 21 / Сычинский Руслан Аликович 2 мин Уд.кл.
ХК "Самтек" 12:45 11 / Куровский Юрий Валентинович 2 мин Зад.кл.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
ХК "Самтек" 33:50 11 / Куровский Юрий Валентинович 2 мин Блок.
ХК "Самтек" 35:30 86 / Косничук Денис Александрович 2 мин Зад.кл.
Сич 36:00 90 / Боркун Игорь Игоревич 2 мин Блок.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
ХК "Самтек" 40:45 27 / Коваленко Максим Иванович 2 мин Зад.вр.игры
Сич 47:55 33 / Брытанчук Георгий Романович 2 мин Зад.рук.