Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 5 3 1 1 16-15 7
2 Арсенал 50+ 4 2 1 1 18-14 5
3 Атэк 50+ 5 0 2 3 12-17 2
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 5 4 0 1 21-10 8
2 Гефест 6 4 0 2 38-10 8
3 Сич 5 3 1 1 21-17 7
4 Авангард 5 3 0 2 12-12 6
5 Альянс 5 3 0 2 31-18 6
6 ХК "Самтек" 6 2 1 3 16-24 5
7 Арсенал 2 6 1 2 3 13-27 4
8 ХК БІЛГОРОД 5 0 2 3 10-22 2
9 Шторм 5 1 0 4 11-33 2
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 6 6 0 0 31-20 12
2 Автомобилист 5 4 0 1 37-16 8
3 СПАРТА 6 4 0 2 33-18 8
4 Киевские Лавры 6 4 0 2 34-17 8
5 Беркут Киев 6 2 0 4 12-30 4
6 Чайка 7 2 0 5 22-44 4
7 АЛЬЯНС 7 2 0 5 30-34 4
8 ХК"Киев" 5 0 0 5 16-36 0

Последние результаты

Дни рождения

Октябрь, 23

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022

4 : 5
Гефест   Альянс
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
3 25.09.2021 13:00 АТЭК Гефест - Альянс 4 : 5

Судьи

ФИО Тип Оценка
Кравчук Виктор Йосифович Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Лускань Олег . Главный судья

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Гефест 1 : 0 1:10 10 / Васильев Владимир Евгеньевич
Гефест 2 : 0 7:20 35 / Степаненко Денис Викторович 10 / Васильев Владимир Евгеньевич
Гефест 3 : 0 17:20 10 / Васильев Владимир Евгеньевич 23 / Латушко Сергей Васильевич
35 / Степаненко Денис Викторович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Альянс 3 : 1 26:05 47 / Барандич Ярослав Владимирович 27 / Стецюк Игорь Антонович
23 / Ковалев Юрий Алексеевич
Альянс 3 : 2 -1 33:50 27 / Стецюк Игорь Антонович 16 / Лунёв Павел Михайлович
Альянс 3 : 3 37:40 71 / Довгань Александр Сергеевич 55 / Слуцкий Тадеуш Анатольевич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Альянс 3 : 4 42:50 23 / Ковалев Юрий Алексеевич 91 / Петухов Владимир Аркадьевич
50 / Стрик Анатолий Леонидович
Гефест 4 : 4 52:20 5 / Бадамшин Александр Олегович 15 / Погорельский Константин Владимирович
Альянс 4 : 5 55:00 16 / Лунёв Павел Михайлович 27 / Стецюк Игорь Антонович
47 / Барандич Ярослав Владимирович

Удаления

1-ый период

Нет удалений

2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Альянс 32:00 91 / Петухов Владимир Аркадьевич 2 мин Зд. Кл.
Гефест 35:15 99 / Головко Владислав 2 мин Зд. Кл.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Альянс 45:00 55 / Слуцкий Тадеуш Анатольевич 2 мин Блк