Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 5 3 1 1 16-15 7
2 Арсенал 50+ 4 2 1 1 18-14 5
3 Атэк 50+ 5 0 2 3 12-17 2
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 5 4 0 1 21-10 8
2 Гефест 6 4 0 2 38-10 8
3 Сич 5 3 1 1 21-17 7
4 Авангард 5 3 0 2 12-12 6
5 Альянс 5 3 0 2 31-18 6
6 ХК "Самтек" 6 2 1 3 16-24 5
7 Арсенал 2 6 1 2 3 13-27 4
8 ХК БІЛГОРОД 5 0 2 3 10-22 2
9 Шторм 5 1 0 4 11-33 2
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 6 6 0 0 31-20 12
2 Автомобилист 5 4 0 1 37-16 8
3 СПАРТА 6 4 0 2 33-18 8
4 Киевские Лавры 6 4 0 2 34-17 8
5 Беркут Киев 6 2 0 4 12-30 4
6 АЛЬЯНС 6 2 0 4 28-31 4
7 Чайка 6 1 0 5 19-42 2
8 ХК"Киев" 5 0 0 5 16-36 0

Последние результаты

Дни рождения

Октябрь, 23

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022

5 : 7
ХК "Самтек"   Сич
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
3 25.09.2021 10:00 АТЭК ХК "Самтек" - Сич 5 : 7

Судьи

ФИО Тип Оценка
Кравчук Виктор Йосифович Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Кузьминский Андрей . Главный судья

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 1 : 0 0:55 38 / Воробьев Антон Сергеевич
Сич 1 : 1 1:40 16 / Волошин Артём Николаевич
ХК "Самтек" 2 : 1 17:00 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович 34 / Карпенко Максим Георгиевич
72 / Крикун Борис Русланович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сич 2 : 2 23:00 16 / Волошин Артём Николаевич 22 / Дидковский Владимир Николаевич
ХК "Самтек" 3 : 2 31:20 38 / Воробьев Антон Сергеевич 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович
Сич 3 : 3 33:00 47 / Кича Андрей Владимирович 28 / Кодацкий Константин Александрович
ХК "Самтек" 4 : 3 35:00 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович 2 / Городиский Александр Юрьевич
72 / Крикун Борис Русланович
ХК "Самтек" 5 : 3 37:00 74 / Боровский Артем Вадимович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Сич 5 : 4 +1 40:40 16 / Волошин Артём Николаевич
Сич 5 : 5 44:50 28 / Кодацкий Константин Александрович 16 / Волошин Артём Николаевич
Сич 5 : 6 -1 47:00 14 / Белюга Виктор Владимирович
Сич 5 : 7 +1 59:14 76 / Бобровников Виталий Валентинович 28 / Кодацкий Константин Александрович
16 / Волошин Артём Николаевич

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сич 19:50 14 / Белюга Виктор Владимирович 2 мин Зд. Кл.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сич 26:20 5 / Кузьмич Антон 2 мин Блк
ХК "Самтек" 39:20 2 / Городиский Александр Юрьевич 2 мин Блк
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Сич 42:00 22 / Дидковский Владимир Николаевич 2 мин Непр. Ат.
ХК "Самтек" 44:00 72 / Крикун Борис Русланович 2 мин Зд. Рук.
Сич 45:20 76 / Бобровников Виталий Валентинович 2 мин Пдн
ХК "Самтек" 58:00 86 / Косничук Денис Александрович 2 мин Уд. Кл.