Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 9 5 2 2 33-27 12
2 Атэк 50+ 8 2 2 4 26-28 6
3 Арсенал 50+ 7 2 2 3 27-31 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 11 8 1 2 49-27 17
2 Авангард 11 8 1 2 37-25 17
3 Альянс 12 6 2 4 52-37 14
4 Гефест 11 7 0 4 59-24 14
5 ХК "Самтек" 11 4 4 3 41-40 12
6 Сич 11 4 1 6 41-51 9
7 Арсенал 2 11 2 3 6 30-49 7
8 ХК БІЛГОРОД 11 2 2 7 31-50 6
9 Шторм 11 1 2 8 33-70 4
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 13 12 0 1 54-31 24
2 Автомобилист 13 11 0 2 94-36 22
3 Киевские Лавры 13 9 0 4 75-34 18
4 СПАРТА 12 6 0 6 46-45 12
5 Беркут Киев 12 5 0 7 35-47 10
6 АЛЬЯНС 13 4 0 9 50-67 8
7 Чайка 13 3 0 10 38-91 6
8 ХК"Киев" 13 1 0 12 41-82 2

Последние результаты

Дни рождения

Декабрь, 8

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022

2 : 3
БЕРКУТ   ХК "Самтек"
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
1 11.09.2021 14:30 АТЭК БЕРКУТ - ХК "Самтек" 2 : 3

Судьи

ФИО Тип Оценка
Батезатов Александр . Главный судья
Кравчук Виктор Йосифович Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период

Нет взятий ворот

2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 0 : 1 +1 21:30 72 / Крикун Борис Русланович
БЕРКУТ 1 : 1 24:03 18 / Лантух Федор 77 / Гриценко Алексей Анатольевич
БЕРКУТ 2 : 1 25:20 9 / Супрун Сергей Анатольевич 97 / Меньшиков Александр Геннадьевич
14 / Бланкин Евгений Николаевич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 2 : 2 57:55 61 / Храмков Алексей

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
БЕРКУТ 6:02 22 / Лицкевич Александр Викторович 3 мин Блк
БЕРКУТ 9:20 22 / Лицкевич Александр Викторович 2 мин Пдн
ХК "Самтек" 11:10 48 / Сирош Антон 2 мин Зд. Кл.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
БЕРКУТ 21:02 13 / Дацько Сергей 2 мин Блк
ХК "Самтек" 26:10 14 / Юденко Дмитрий Александрович 2 мин Зд. Кл.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
ХК "Самтек" 42:00 48 / Сирош Антон 4 мин Грб
БЕРКУТ 42:00 9 / Супрун Сергей Анатольевич 2 мин Грб
БЕРКУТ 42:00 9 / Супрун Сергей Анатольевич 2 мин Уд. Кл.
ХК "Самтек" 53:00 48 / Сирош Антон 5 мин Ат. Колен
БЕРКУТ 53:00 9 / Супрун Сергей Анатольевич 5 мин Уд. Кл.