Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий Півфінал, 1(1-4))
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Сокiл Jr | 1 | 1 | 0 | 0 | 9-0 | 3 |
2 | Крижинка - Кепіталс | 1 | 0 | 0 | 1 | 0-9 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий Півфінал, 2(2-3))
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" | 1 | 1 | 0 | 0 | 5-2 | 3 |
2 | ХК"Київ" | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-5 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Півфінал, 1(1-4))
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Київськi Лаври | 1 | 1 | 0 | 0 | 3-1 | 3 |
2 | Блискавки | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-3 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Півфінал, 2(2-3))
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | СПАРТА | 1 | 1 | 0 | 0 | 7-2 | 3 |
2 | АРСЕНАЛ | 1 | 0 | 0 | 1 | 2-7 | 0 |
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Півфінал, 2)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Шторм | 2 | 2 | 0 | 0 | 4-2 | 6 |
2 | Сiч | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-4 | 0 |
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Півфінал, 1)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Арсенал 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-3 | 4 |
2 | Альянс | 2 | 0 | 1 | 1 | 3-6 | 1 |
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Малий півфінал, 2)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | БЕРКУТ | 2 | 1 | 0 | 1 | 9-7 | 3 |
2 | Авангард | 2 | 1 | 0 | 1 | 7-9 | 3 |
Плейофф Лідер,сезон 2023-2024. (Малий півфінал, 1)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ХК "Самтек" | 1 | 1 | 0 | 0 | 2-1 | 3 |
2 | Крижинка - Кепіталс 2008 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1-2 | 0 |
Последние результаты
Дата | Команды | Счет |
---|---|---|
17.03.2024 | Шторм - Сiч | 1 : 0 |
17.03.2024 | Альянс - Арсенал 2 | 1 : 4 |
17.03.2024 | БЕРКУТ - Авангард | 8 : 4 |
16.03.2024 | Крижинка - Кепіталс 2008 - ХК "Самтек" | 1 : 2 |
16.03.2024 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" - ХК"Київ" | 5 : 2 |
16.03.2024 | СПАРТА - АРСЕНАЛ | 7 : 2 |
16.03.2024 | Київськi Лаври - Блискавки | 3 : 1 |
16.03.2024 | Крижинка - Кепіталс - Сокiл Jr | 0 : 9 |
10.03.2024 | Сiч - Шторм | 2 : 3 |
10.03.2024 | Авангард - БЕРКУТ | 3 : 1 |
Дни рождения
Март, 19
Чайка, Зщ, 15
Гефест-2, Зщ
Сокiл, Зщ
Автомобiлiст, Нп
Сiч, Нп
Чемпионат АХЛ Киева,дивизион "Мастер" ,2020-2021
6 : 2 | ||
СПАРТА | Беркут Київ |
Тур | Дата | Время | Стадион | Команды | Счет |
---|---|---|---|---|---|
4 | 25.10.2020 | 19:00 | Шалетт | СПАРТА - Беркут Київ | 6 : 2 |
Судьи
ФИО | Тип | Оценка |
---|---|---|
Горбатюк Александр Васильевич | Главный судья | |
Нужин Сергей Борисович | Секретарь |
Взятия ворот
1-ый период
2-ой период
3-ий период
Команда | Счет | Сит. | Время | Гол | Передачи |
---|---|---|---|---|---|
Беркут Київ | 0 : 1 | 12:30 | 75 / Зык Евгений | 5 / Дворецкий Павел Викторович |
|
СПАРТА | 1 : 1 | 4х4 | 18:30 | 21 / Рябов Илья Русланович | 89 / Гаврик Владислав Максимович |
Команда | Счет | Сит. | Время | Гол | Передачи |
---|---|---|---|---|---|
СПАРТА | 2 : 1 | 21:30 | 21 / Рябов Илья Русланович | ||
СПАРТА | 3 : 1 | 22:10 | 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович | 33 / Гаврилюк Владимир Витальевич |
|
СПАРТА | 4 : 1 | 24:03 | 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович | ||
СПАРТА | 5 : 1 | 27:10 | 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович | 21 / Рябов Илья Русланович |
Команда | Счет | Сит. | Время | Гол | Передачи |
---|---|---|---|---|---|
Беркут Київ | 5 : 2 | 48:00 | 14 / Бланкин Евгений Николаевич | 74 / Табашник Никита Андреевич 9 / Супрун Сергей Анатольевич |
|
СПАРТА | 6 : 2 | 56:20 | 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович |
Удаления
1-ый период
2-ой период
3-ий период
Команда | Время | Игрок | Штраф | Причина |
---|---|---|---|---|
СПАРТА | 3:30 | 11 / Тищенко Даниил | 2 мин | Уд. Кл. |
СПАРТА | 16:30 | 99 / Волков Алексей Сергеевич | 2 мин | Н. Ч. С. |
Беркут Київ | 17:00 | 74 / Табашник Никита Андреевич | 2 мин | Непр. Ат. |
Команда | Время | Игрок | Штраф | Причина |
---|---|---|---|---|
СПАРТА | 30:33 | 4 / Слободян Вячеслав Владимирович | 2 мин | Зд. Кл. |
СПАРТА | 35:00 | 1 / Гаврилов Тимофей Константинович | 2 мин | Пдн |
Команда | Время | Игрок | Штраф | Причина |
---|---|---|---|---|
Беркут Київ | 43:50 | 83 / Черных Алексей Вячеславович | 2 мин | Грб |
СПАРТА | 43:50 | 16 / Орлов Дмитрий Леонидович | 2 мин | Грб |
СПАРТА | 44:05 | 3 / Гарбуз Максим Васильевич | 2 мин | Уд. Кл. |
СПАРТА | 50:08 | 55 / Резниченко Егор Владимирович | 2 мин | Блк |
СПАРТА
Вратари
Полевые игроки
# | Вратарь | Г | Бр | Шт | Время |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Гаврилов Тимофей Константинович | 1 | 0 | 2 | 60:00 |
# | Игрок | Г | П | Шт | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 99 / Волков Алексей Сергеевич | Нп | 0 | 0 | 2 |
2 | 89 / Гаврик Владислав Максимович | Зщ | 0 | 1 | 0 |
3 | 33 / Гаврилюк Владимир Витальевич | Нп | 0 | 1 | 0 |
4 | 3 / Гарбуз Максим Васильевич | Зщ | 0 | 0 | 2 |
5 | 63 / Дешевый Евгений Григорьевич | Нп | 0 | 0 | 0 |
6 | 42 / Зиязитдинов Артем Флюрович | Нп | 4 | 0 | 0 |
7 | 59 / Орлов Юрий Игоревич | Нп | 0 | 0 | 0 |
8 | 16 / Орлов Дмитрий Леонидович | Нп | 0 | 0 | 2 |
9 | 55 / Резниченко Егор Владимирович | Нп | 0 | 0 | 2 |
10 | 21 / Рябов Илья Русланович | Нп | 2 | 1 | 0 |
11 | 4 / Слободян Вячеслав Владимирович | Зщ | 0 | 0 | 2 |
12 | 11 / Тищенко Даниил | Зщ | 0 | 0 | 2 |
Беркут Київ
Вратари
Полевые игроки
# | Вратарь | Г | Бр | Шт | Время |
---|---|---|---|---|---|
1 | 30 / Власенко Виталий Владимирович | 6 | 0 | 0 | 60:00 |
# | Игрок | Г | П | Шт | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 63 / Бланкин Алексей Евгеньевич | Нп | 0 | 0 | 0 |
2 | 14 / Бланкин Евгений Николаевич | Нп | 1 | 0 | 0 |
3 | 5 / Дворецкий Павел Викторович | Нп | 0 | 1 | 0 |
4 | 75 / Зык Евгений | Зщ | 1 | 0 | 0 |
5 | 39 / Коропецкий Игорь Анатольевич | Зщ | 0 | 0 | 0 |
6 | 90 / Лантух Федор | Нп | 0 | 0 | 0 |
7 | 19 / Люлюк Игорь Сергеевич | Нп | 0 | 0 | 0 |
8 | 9 / Супрун Сергей Анатольевич | Нп | 0 | 1 | 0 |
9 | 74 / Табашник Никита Андреевич | Зщ | 0 | 1 | 2 |
10 | 83 / Черных Алексей Вячеславович | Зщ | 0 | 0 | 2 |