Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 9 5 2 2 33-27 12
2 Атэк 50+ 8 2 2 4 26-28 6
3 Арсенал 50+ 7 2 2 3 27-31 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 11 8 1 2 49-27 17
2 Авангард 11 8 1 2 37-25 17
3 Альянс 12 6 2 4 52-37 14
4 Гефест 11 7 0 4 59-24 14
5 ХК "Самтек" 11 4 4 3 41-40 12
6 Сич 11 4 1 6 41-51 9
7 Арсенал 2 11 2 3 6 30-49 7
8 ХК БІЛГОРОД 11 2 2 7 31-50 6
9 Шторм 11 1 2 8 33-70 4
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 13 12 0 1 54-31 24
2 Автомобилист 13 11 0 2 94-36 22
3 Киевские Лавры 13 9 0 4 75-34 18
4 СПАРТА 12 6 0 6 46-45 12
5 Беркут Киев 12 5 0 7 35-47 10
6 АЛЬЯНС 13 4 0 9 50-67 8
7 Чайка 13 3 0 10 38-91 6
8 ХК"Киев" 13 1 0 12 41-82 2

Последние результаты

Чемпионат АХЛ, группа "Мастер"

1 : 7
Спарта   Торнадо
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
18 23.02.2014 15:00 АТЭК Спарта - Торнадо 1 : 7

Судьи

ФИО Тип Оценка
Шафаренко Леонид Маркович Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Торнадо 0 : 1 1:15 27 / Рубливский Сергей Владимирович 15 / Слуцкий Тадеуш Анатольевич
Торнадо 0 : 2 9:10 5 / Савченко Константин Юрьевич 3 / Власов Сергей Александрович
14 / Лола Сергей Николаевич
Торнадо 0 : 3 15:45 17 / Косничук Денис Александрович 70 / Яремчук Виталий Петрович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Торнадо 0 : 4 39:00 17 / Косничук Денис Александрович 44 / Воробьев Антон Сергеевич
70 / Яремчук Виталий Петрович
Торнадо 0 : 5 39:55 14 / Лола Сергей Николаевич 3 / Власов Сергей Александрович
5 / Савченко Константин Юрьевич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Спарта 1 : 5 4х4 56:30 16 / Орлов Дмитрий Леонидович 19 / Никуличев Александр Владимирович
55 / Замков Игорь Николаевич
Торнадо 1 : 6 57:05 27 / Рубливский Сергей Владимирович 15 / Слуцкий Тадеуш Анатольевич
Торнадо 1 : 7 57:30 18 / Вакуленко Сергей Владимирович 3 / Власов Сергей Александрович
5 / Савченко Константин Юрьевич

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Спарта 12:40 27 / Дешевый Евгений Григорьевич 2 мин уд-кл
Торнадо 12:40 4 / Немченко Олег Константинович 2 мин тл-кл
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Спарта 34:00 33 / Гарбуз Максим Васильевич 2 мин зд-вр-и
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Торнадо 42:50 7 / Геращенко Владислав Станиславович 2 мин тл-кл
Торнадо 48:35 44 / Воробьев Антон Сергеевич 2 мин н-ат
Спарта 51:45 13 / Слободян Вячеслав Владимирович 2 мин уд-кл
Торнадо 55:00 18 / Вакуленко Сергей Владимирович 2 мин уд-кл
Спарта 55:40 33 / Гарбуз Максим Васильевич 2 мин зд-рк
Спарта 59:30 33 / Гарбуз Максим Васильевич 10 мин дсц
Спарта 59:30 33 / Гарбуз Максим Васильевич 2 мин грб
Спарта 59:30 33 / Гарбуз Максим Васильевич 10 мин дсц
Торнадо 59:30 18 / Вакуленко Сергей Владимирович 2 мин грб
Спарта 60:00 33 / Гарбуз Максим Васильевич 20 мин оскорб. судьи