Літній Кубок 2024 . Плейофф. Лідер. (Півфінал, Група А(1-4))
# Команды И В Н П РШ О
1 Крижинка - Кепіталз 2008 3 2 0 1 5-12 5
2 Альянс 3 1 0 2 12-5 4
Літній Кубок 2024 . Плейофф. Лідер. (Півфінал, Група Б(2-3))
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 3 2 0 1 9-10 5
2 ХК БІЛГОРОД 3 1 0 2 10-9 4
Літній Кубок АХЛ ЛІДЕР
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 5 5 0 0 29-7 10
2 Арсенал 2 5 3 1 1 30-15 7
3 ХК БІЛГОРОД 5 3 0 2 18-15 6
4 Крижинка - Кепіталз 2008 5 2 1 2 23-20 5
5 ХК "Самтек" 5 1 0 4 10-27 2
6 Автомобилист "Лидер" 5 0 0 5 1-27 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Кубок "Незалежність" ,2023,Ветеран 50+

6 : 4
"Бiлгород"50+   Атeк 50+
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
5 10.09.2023 09:15 Шалетт "Бiлгород"50+ - Атeк 50+ 6 : 4

Судьи

ФИО Тип Оценка
Хараберюш Сергей . Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Харламов Николай Григорьевич Судья времени игры

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Атeк 50+ 0 : 1 +1 9:40 77 / Кучеров Владимир Георгиевич 9 / Дзюба Алексей Федорович
"Бiлгород"50+ 1 : 1 17:00 66 / Сухенко Олександр Павлович 69 / Куценко Виктор Павлович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Атeк 50+ 1 : 2 21:30 79 / Кисель Евгений Николаевич 31 / Бакін Юрій Вітальович
9 / Дзюба Алексей Федорович
"Бiлгород"50+ 2 : 2 22:08 66 / Сухенко Олександр Павлович 99 / Ваховский Вадим Петрович
69 / Куценко Виктор Павлович
"Бiлгород"50+ 3 : 2 34:00 69 / Куценко Виктор Павлович 58 / Бобровицкий Николай Борисович
Атeк 50+ 3 : 3 35:30 7 / Загородний Юрий Иванович 9 / Дзюба Алексей Федорович
"Бiлгород"50+ 4 : 3 38:20 69 / Куценко Виктор Павлович 75 / Бордунос Алексей
58 / Бобровицкий Николай Борисович
"Бiлгород"50+ 5 : 3 39:40 42 / Огнев Евгений Романович 69 / Куценко Виктор Павлович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
"Бiлгород"50+ 6 : 3 50:00 66 / Сухенко Олександр Павлович
Атeк 50+ 6 : 4 57:00 79 / Кисель Евгений Николаевич 31 / Бакін Юрій Вітальович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
"Бiлгород"50+ 0:00 1 / Бруль Владислав Васильевич 2 мин З. Ч. Г.
Атeк 50+ 7:00 77 / Кучеров Владимир Георгиевич 2 мин Підн
"Бiлгород"50+ 9:15 75 / Бордунос Алексей 2 мин Підн.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Атeк 50+ 30:00 13 / Гарнага Сергей 2 мин Пдн
3-ий период

Нет удалений