"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 Арсенал 2 1 1 0 0 12-1 3
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 1-12 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 1 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 4-1 3
2 Шторм 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Півфінал, 2 пара)
# Команды И В Н П РШ О
1 ХК "Самтек" 1 1 0 0 5-3 3
2 Сiч 1 0 0 1 3-5 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 1 1 0 0 7-1 3
2 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 1-7 0

Київський Каштан 2023 " майстер"

6 : 3
Беркут Київ   Крижинка Кепіталз
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
4 28.05.2023 13:45 Шалетт Беркут Київ - Крижинка Кепіталз 6 : 3

Судьи

ФИО Тип Оценка
Севрук Андрей Евгеньевич Главный судья
Серебряков Олег Юрьевич Главный судья
Харламов Николай Григорьевич Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Беркут Київ 1 : 0 3:00 19 / Люлюк Игорь Сергеевич 41 / Разумов Максим Веньяминович
68 / Бондаренко Кирилл Александрович
Крижинка Кепіталз 1 : 1 +1 5:20 13 / Щербак Ілля 91 / Собченко Илья Евгеньевич
Крижинка Кепіталз 1 : 2 12:30 12 / Цюра Михайло 17 / Максименко Ілля Олександрович
Беркут Київ 2 : 2 18:40 5 / Дворецкий Павел Викторович 68 / Бондаренко Кирилл Александрович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Беркут Київ 3 : 2 21:30 68 / Бондаренко Кирилл Александрович 41 / Разумов Максим Веньяминович
Беркут Київ 4 : 2 23:10 87 / Говорушко Евгений 19 / Люлюк Игорь Сергеевич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Крижинка Кепіталз 4 : 3 +1 41:20 13 / Щербак Ілля 26 / Утукін Дмитро Олексійович
91 / Собченко Илья Евгеньевич
Беркут Київ 5 : 3 +1 44:20 73 / Грицюк Богдан 41 / Разумов Максим Веньяминович
67 / Ромащенко Руслан

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Беркут Київ 4:00 83 / Коропецкий Игорь Анатольевич 2 мин Уд. Кл.
Беркут Київ 11:30 87 / Говорушко Евгений 2 мин Уд. Кл.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Крижинка Кепіталз 35:30 29 / Древаль Олександр Сергійович 2 мин Непр. Ат.
Беркут Київ 36:30 5 / Дворецкий Павел Викторович 2 мин Уд. Кл.
Крижинка Кепіталз 37:20 26 / Утукін Дмитро Олексійович 2 мин Зд. Кл.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Беркут Київ 40:00 18 / Мельничук Владислав Александрович 2 мин Пдн
Крижинка Кепіталз 43:50 29 / Древаль Олександр Сергійович 2 мин Зд. Кл.
Беркут Київ 55:00 41 / Разумов Максим Веньяминович 2 мин Блк