Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 11 7 2 2 44-33 16
2 Атэк 50+ 10 3 2 5 33-34 8
3 Арсенал 50+ 9 2 2 5 34-44 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Авангард 14 11 1 2 45-29 23
2 Гефест 15 11 0 4 79-34 22
3 БЕРКУТ 14 9 2 3 55-31 20
4 Альянс 15 8 3 4 64-41 19
5 ХК "Самтек" 14 5 4 5 49-51 14
6 Сич 15 5 1 9 49-60 11
7 ХК БІЛГОРОД 14 3 2 9 35-61 8
8 Арсенал 2 15 2 3 10 34-67 7
9 Шторм 14 2 2 10 44-80 6
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 17 15 0 2 64-39 30
2 Автомобилист 17 13 0 4 106-45 26
3 Киевские Лавры 18 12 1 5 108-48 25
4 СПАРТА 17 9 0 8 68-64 18
5 Беркут Киев 16 7 0 9 50-63 14
6 АЛЬЯНС 17 5 0 12 67-95 10
7 ХК"Киев" 17 3 1 13 57-95 7
8 Чайка 17 3 0 14 44-115 6

Последние результаты

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022

3 : 7
ХК "Самтек"   Гефест
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
16 25.12.2021 16:00 АТЭК ХК "Самтек" - Гефест 3 : 7

Судьи

ФИО Тип Оценка
Горбатюк Александр Васильевич Главный судья
Годованый Сергей Михвйлович Главный судья
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Кравчук Виктор Йосифович Судья времени игры

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Гефест 0 : 1 -1 4:00 5 / Бадамшин Александр Олегович 23 / Степаненко Денис Викторович
Гефест 0 : 2 6:45 5 / Бадамшин Александр Олегович 23 / Латушко Сергей Васильевич
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Гефест 0 : 3 21:20 5 / Бадамшин Александр Олегович 23 / Степаненко Денис Викторович
ХК "Самтек" 1 : 3 26:40 88 / Пустовойт Александр Николаевич 19 / Ключак Владислав Иванович
Гефест 1 : 4 33:40 25 / Байков Никита Сергеевич
ХК "Самтек" 2 : 4 35:30 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович 90 / Билоцкий Андрей Витальевич
16 / Кононов Сергей Алексеевич
Гефест 2 : 5 39:40 19 / Клименко-Бессмертный Олег Андреевич 5 / Бадамшин Александр Олегович
23 / Латушко Сергей Васильевич
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
ХК "Самтек" 3 : 5 47:02 90 / Билоцкий Андрей Витальевич 10 / Анастасьев Дмитрий Вадимович
72 / Крикун Борис Русланович
Гефест 3 : 6 51:02 23 / Латушко Сергей Васильевич 33 / Байков Сергей Олегович
23 / Степаненко Денис Викторович
Гефест 3 : 7 53:30 5 / Бадамшин Александр Олегович

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Гефест 2:35 25 / Байков Никита Сергеевич 2 мин Уд. Кл.
ХК "Самтек" 16:01 16 / Кононов Сергей Алексеевич 2 мин Блк
2-ой период

Нет удалений

3-ий период

Нет удалений