Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий Фінал)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-5 | 6 |
2 | Крижинка - Кепіталс | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-8 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Фінал)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Київськi Лаври | 2 | 2 | 0 | 0 | 12-5 | 6 |
2 | СПАРТА | 2 | 0 | 0 | 2 | 5-12 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Бронзовий Фінал )
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | АРСЕНАЛ | 2 | 2 | 0 | 0 | 11-4 | 6 |
2 | Блискавки | 2 | 0 | 0 | 2 | 4-11 | 0 |
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий бронзовий Фінал)
# | Команды | И | В | Н | П | РШ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Сокiл Jr | 2 | 1 | 1 | 0 | 11-7 | 4 |
2 | ХК"Київ" | 2 | 0 | 1 | 1 | 7-11 | 1 |
Последние результаты
Дата | Команды | Счет |
---|---|---|
14.04.2024 | "Бiлгород"50+ - Атeк 50+ | 1 : 3 |
14.04.2024 | ХК "Самтек" - Авангард | 3 : 3 |
13.04.2024 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" - Крижинка - Кепіталс | 5 : 4 |
07.04.2024 | Сокiл Jr - ХК"Київ" | 3 : 3 |
07.04.2024 | СПАРТА - Київськi Лаври | 3 : 4 |
07.04.2024 | Блискавки - АРСЕНАЛ | 1 : 5 |
07.04.2024 | КоСФК"Зміна-Білий Барс" - Крижинка - Кепіталс | 3 : 1 |
31.03.2024 | Шторм - Арсенал 2 | 4 : 5 |
31.03.2024 | Сiч - Альянс | 5 : 6 |
31.03.2024 | Авангард - ХК "Самтек" | 3 : 5 |
Дни рождения
Апрель, 18
БЕРКУТ, Нп, 13
АРСЕНАЛ, Нп, 71
Торнадо, Зщ
БСМ, Нп, 2
Авангард, Зщ
Автомобiлiст, Вр
Чемпионат АХЛ Киева,дивизион "ЛИДЕР",сезон 2019-2020
1 : 3 | ||
Дикие Утки | Гефест |
Тур | Дата | Время | Стадион | Команды | Счет |
---|---|---|---|---|---|
13 | 21.01.2020 | 23:00 | Шалетт | Дикие Утки - Гефест | 1 : 3 |
Судьи
ФИО | Тип | Оценка |
---|---|---|
Нужин Сергей Борисович | Главный судья |
Взятия ворот
1-ый период
3-ий период
Нет взятий ворот
2-ой периодКоманда | Счет | Сит. | Время | Гол | Передачи |
---|---|---|---|---|---|
Гефест | 0 : 1 | 21:30 | 6 / Зюзь Дмитрий . | 15 / Погорельский Константин Владимирович |
|
Гефест | 0 : 2 | 37:50 | 9 / Бадамшин Александр Олегович | 30 / Клименко-Бессмертный Олег Андреевич |
|
Гефест | 0 : 3 | 38:30 | 8 / Дзержинский Роман Эдуардович | 15 / Погорельский Константин Владимирович |
Команда | Счет | Сит. | Время | Гол | Передачи |
---|---|---|---|---|---|
Дикие Утки | 1 : 3 | 58:00 | 8 / Полковников Олег Олегович |
Удаления
1-ый период
2-ой период
Команда | Время | Игрок | Штраф | Причина |
---|---|---|---|---|
Дикие Утки | 1:20 | 7 / Бахмач Роман | 2 мин | З. В. И. |
Дикие Утки | 6:20 | 8 / Полковников Олег Олегович | 2 мин | Зд. Кл. |
Нет удалений
3-ий периодНет удалений
Дикие Утки
Вратари
Полевые игроки
# | Вратарь | Г | Бр | Шт | Время |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Бруль Владислав Васильевич | 3 | 0 | 0 | 59:00 |
# | Игрок | Г | П | Шт | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 7 / Бахмач Роман | Зщ | 0 | 0 | 2 |
2 | 65 / Бобровицкий Николай Борисович | Зщ | 0 | 0 | 0 |
3 | 95 / Богинов Павел Алексеевич | Нп | 0 | 0 | 0 |
4 | 28 / Боровский Артем Вадимович | Нп | 0 | 0 | 0 |
5 | 68 / Городецкий Александр Викторович | Нп | 0 | 0 | 0 |
6 | 55 / Давиденко Роман Борисович | Зщ | 0 | 0 | 0 |
7 | 44 / Макаренко Дмитрий Игоревич | Нп | 0 | 0 | 0 |
8 | 8 / Полковников Олег Олегович | Зщ | 1 | 0 | 2 |
9 | 22 / Полоз Дмитрий Андреевич | Нп | 0 | 0 | 0 |
10 | 98 / Сугак Артем . | Зщ | 0 | 0 | 0 |
11 | 11 / Телегина Полина Андреевна | Нп | 0 | 0 | 0 |
12 | 2 / Ярема Валерий Анатолиевич | Зщ | 0 | 0 | 0 |
13 | 10 / Закриницкий Александр Владимирович | Нп | 0 | 0 | 0 |
14 | 99 / Сычев Дмитрий | Зщ | 0 | 0 | 0 |
Гефест
Вратари
Полевые игроки
# | Вратарь | Г | Бр | Шт | Время |
---|---|---|---|---|---|
1 | 1 / Бадамшин Александр Олегович | 1 | 0 | 0 | 60:00 |
# | Игрок | Г | П | Шт | |
---|---|---|---|---|---|
1 | 9 / Бадамшин Александр Олегович | Нп | 1 | 0 | 0 |
2 | 77 / Байков Сергей Олегович | Зщ | 0 | 0 | 0 |
3 | 25 / Байков Никита Сергеевич | Нп | 0 | 0 | 0 |
4 | 99 / Головко Владислав | Зщ | 0 | 0 | 0 |
5 | 8 / Дзержинский Роман Эдуардович | Нп | 1 | 0 | 0 |
6 | 10 / Егурнов Константин | Зщ | 0 | 0 | 0 |
7 | 35 / Зубченко Сергей Александрович | Зщ | 0 | 0 | 0 |
8 | 6 / Зюзь Дмитрий . | Нп | 1 | 0 | 0 |
9 | 30 / Клименко-Бессмертный Олег Андреевич | Нп | 0 | 1 | 0 |
10 | 15 / Погорельский Константин Владимирович | Нп | 0 | 2 | 0 |
11 | 23 / Савун Дмитрий | Нп | 0 | 0 | 0 |
12 | 26 / Степаненко Денис Викторович | Нп | 0 | 0 | 0 |
13 | 22 / Тер-Нерсесян Карен Норайрович | Зщ | 0 | 0 | 0 |