Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Київськi Лаври 2 2 0 0 12-5 6
2 СПАРТА 2 0 0 2 5-12 0
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Бронзовий Фінал )
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 2 2 0 0 11-4 6
2 Блискавки 2 0 0 2 4-11 0
Плейофф,1 Ліга ( Майстер) (Малий бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 2 1 1 0 11-7 4
2 ХК"Київ" 2 0 1 1 7-11 1

Дни рождения

Апрель, 17

Кубок Відкриття Сезону,Лідер,23-24.

Заявка команды Сiч

Киiв

Дата основания: 2017
Администратор: Оноприенко Владимир
Контакты: +380679984727 Тренер Севрук Андрей

Расписание аренды льда

День Начало Конец Стадион

Состав команды

# Фото ФИО ДР Амплуа Номер Отм. Статус
1 Бобровников Виталий Валентинович 15.01.1976 Зщ     ЛЮБ+
2 Дидковский Владимир Николаевич 10.05.1978 Нп     ЛЮБ+
3 Кобзарь Игорь Николаевич 07.11.1970 Нп     ВЕТ
4 Мотренко Александр Викторович 09.06.1978 Зщ     ЛЮБ
5 Севрук Андрей Евгеньевич 09.07.1976 Нп     ЛЮБ
6 Оноприенко Владимир Владимирович 08.02.1980 Нп     ЛЮБ
7   Сычинский Руслан Аликович 21.05.1977 Зщ     ЛЮБ
8 Брытанчук Георгий Романович 08.08.1976 Зщ     ЛЮБ
9 Серебряков Олег Юрьевич 14.12.1986 Зщ     СПШ
10 Гилёв Владимир Владимирович 06.04.1984 Нп     СПШ
11 Харченко Сергей Олегович 17.04.1976 Нп     МАС
12 Кузьмич Антон 30.06.1998 Нп     СПШ
13 Боркун Игорь Игоревич 02.07.1990 Нп     СПШ
14 Калугин Кирилл Николаевич 11.05.1976 Нп     ЛЮБ
15 Мартынов Олег Владимирович 21.08.1977 Вр     СПШ
16 Урда Максим Николаевич 29.11.1973 Нп     ВЕТ
17 Кодацкий Константин Александрович 19.02.1990 Нп     СПШ
18   Костюченко Евгений Сергеевич 20.10.2003 Нп     ЛЮБ+
19 Волошин Артём Николаевич 15.10.2002 Зщ     СПШ
20 Черных Алексей Вячеславович 24.01.1976 Зщ     ЛЮБ+
21   Кича Андрей Владимирович 30.08.1980 Нп     ЛЮБ+
22   Сычинский Антон Русланович 01.01.2002 Нп     ДМС
23   Береговенко Артем Евгеньевич 02.10.2001 Нп     ЛЮБ
24   Остроух Олег 01.11.2001 Нп     ЛЮБ
25 Рябенко Владислав Олегович 22.09.1999 Нп     СПШ
26   Лукашевич Сергей Алекспндрович 05.10.1990 Вр     СПШ
27   Игнатенко Виктор . Зщ     ВЕТ
28 Мельничук Владислав Александрович 27.07.1991 Нп     СПШ
29 Шевченко Алексей Николаевич 26.04.1972 Зщ     ВЕТ
30 Любомирский Игорь Викторович 08.01.1980 Зщ     ЛЮБ
31   Кириченко Татьяна Нп      
32 Карпенко Олександр Ігоревич 08.12.2006 Вр     СПШ
33 Телегина Полина Андреевна 17.07.2003 Нп     ЛЮБ
34 Роганов Иоан Дмитриевич 27.03.1999 Зщ     СПШ
35   Мельник Илья 18.03.2003 Нп     СПШ
36 Борознюк Никита Александрович 12.08.2003 Нп     СПШ
37 Майфельд Ангелина Нп     ЛЮБ
38   Бобровников Никифор Витальевич 19.03.2003 Нп     СПШ
39   Наконечный Андрей Иванович 03.10.1999 Зщ     ЛЮБ+
40   Вязовов Владислав 04.08.1996 Вр     МАС