"Київське Хокейне Дербі" (Круговий етап)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сокiл Jr 1 1 0 0 6-2 3
2 Київ Кепіталз 1 1 0 0 5-3 3
3 Крижинка Кепіталз 1 0 0 1 3-5 0
4 СПАРТА 1 0 0 1 2-6 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 1 1 0 0 4-1 3
2 Арсенал 2 1 0 0 1 1-4 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Крижинка - Кепіталз 2008 1 1 0 0 3-2 2
2 ХК БІЛГОРОД 1 0 0 1 2-3 1
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 БЕРКУТ 1 1 0 0 3-2 3
2 ХК "Самтек" 1 0 0 1 2-3 0
Київські Каштани,2024 ( Лідер) (Малий Бронзовий Фінал)
# Команды И В Н П РШ О
1 Сiч 1 1 0 0 7-6 3
2 Шторм 1 0 0 1 6-7 0
Товариська гра
# Команды И В Н П РШ О
1 СПАРТА 3 2 0 1 20-16 6
2 Крижинка Кепіталз 3 1 0 2 16-20 3

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022

Заявка команды Автомобiлiст

Киiв

http://automobilist.kiev.ua/

Дата основания: 2014
Администратор: Росляков Антон ,Бега Тарас
Контакты:
Email: [email protected]

Расписание аренды льда

День Начало Конец Стадион

Состав команды

# Фото ФИО ДР Амплуа Номер Отм. Статус
1 Бега Тарас Александрович 05.02.1983 Нп     МАС
2 Росляков Антон Игоревич 31.01.1987 Нп     МАС
3 Хонин Денис Владимирович 24.06.1989 Зщ     ДМС
4 Щербатюк Роман Васильевич 23.01.1981 Зщ     МАС
5 Подолянюк Родион 27.12.1988 Нп     СПШ
6 Гаврилов Тимофей Константинович 25.10.1982 Вр     СПШ
7 Гаврилюк Виталий Валерьевич 13.10.1983 Нп     МАС
8   Костюк Артём Игоревич 04.02.1994 Нп     МАС
9   Земляк Гаррет . 24.06.1989 Вр     МАС
10 Буточнов Антон Александрович 26.03.1983 Нп     МАС
11 Лаврик Роман Васильевич 05.02.1985 Зщ     МАС
12 Волков Сергей Михайлович 24.09.1982 Нп     МАС
13 Мадера Олексій Олександрович 30.08.1989 Нп     МАС
14 Алексюк Валентин 15.09.1989 Нп     ДМС
15 Люлюк Игорь Сергеевич 03.08.1982 Нп     МАС
16 Задоенко Олег Олегович 20.02.1990 Нп     МАС
17 Скороход Александр Артемович 22.05.2003 Вр     СПШ
18 Бруль Владислав Васильевич 26.12.1974 Вр     ВЕТ
19 Власенко Виталий Владимирович 13.01.1997 Вр     СПШ
20   Буровицкий Виталий Николаевич 19.10.1968 Зщ     ВЕТ
21 Гаевский Игорь Владимирович 21.03.1978 Зщ     ЛЮБ
22 Лосинский Сергей Сергеевич 19.07.1986 Нп     ЛЮБ
23 Урсол Алексей Игоревич 25.10.1998 Нп     ЛЮБ
24   Татаркин Александр Вр