Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран" ,сезон 2022- 2023
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 9 9 0 0 41-15 18
2 Арсенал 50+ 11 7 0 4 48-35 14
3 Атeк 50+ 11 4 0 7 36-47 8
4 "Бiлгород"50+ 9 0 0 9 18-46 0
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лiдер" ,сезон 2022- 2023
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 11 8 1 2 48-19 17
2 ХК БІЛГОРОД 11 7 1 3 32-30 15
3 Авангард 10 7 0 3 41-22 14
4 Арсенал 2 11 6 0 5 45-38 12
5 Сiч 10 5 1 4 31-30 11
6 ХК "Самтек" 11 4 1 6 40-36 9
7 Шторм 11 2 1 8 28-49 5
8 Крижинка - Коледж 2008 9 0 1 8 30-71 1
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",1 Лiга,пiд егiдою ФХУ,сезон 2022-2023
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 10 8 2 0 52-13 18
2 Київськi Лаври 9 7 1 1 67-29 15
3 Автомобiлiст 9 6 2 1 58-30 14
4 СПАРТА - ТрО 10 6 0 4 38-41 12
5 ХК"Київ" 10 2 2 6 29-53 6
6 Беркут Київ 9 2 1 6 30-43 5
7 Крижинка - Колледж 9 1 1 7 22-52 3
8 Сокiл Jr 10 1 1 8 28-63 3

Последние результаты

Дни рождения

Декабрь, 5

Фінал Літнього Кубка присвячений 25-річчю Незалежності України(група "Б")

Заявка команды Автомобiлiст

Киiв

http://automobilist.kiev.ua/

Дата основания: 2014
Администратор: Росляков Антон ,Бега Тарас
Контакты:
Email: [email protected]

Расписание аренды льда

День Начало Конец Стадион

Состав команды

# Фото ФИО ДР Амплуа Номер Отм. Статус
1 Борисенко Андрей Алексеевич 03.08.1973 Нп     ЛЮБ
2 Егоров Ростислав Игоревич 09.10.1986 Нп     ЛЮБ
3 Егоров Станислав Игоревич 20.05.1983 Нп     ЛЮБ
4 Попов Роман Викторович 23.12.1979 Нп     ЛЮБ
5 Васильев Дмитрий Владимирович 10.11.1971 Зщ     ВЕТ
6 Чернятинский Владимир Михайлович 01.08.1970 Вр     ВЕТ
7 Костюк Игорь Иванович 23.09.1968 Зщ     ВЕТ
8 Глущенко Олег Владимирович 03.08.1972 Нп     ВЕТ
9 Протасенко Денис Александрович 25.12.1979 Зщ     ЛЮБ
10 Перкун Михаил Васильевич 19.12.1993 Нп     ЛЮБ
11   Мазлиев Александр Зщ     ЛЮБ
12 Гудзенко Андрей Борисович 24.04.1972 Зщ     ВЕТ
13 Якобчук Дмитрий Сергеевич 27.09.1982 Зщ     ЛЮБ
14 Лукьяненко Сергей Николаевич 21.12.1972 Нп     ВЕТ
15 Вацик Николай Николаевич 17.03.1975 Нп     ЛЮБ
16 Заворотний Валерий Николаевич 08.03.1973 Зщ     ЛЮБ
17 Цехмайстренко Виктор Николаевич 26.07.1980 Нп     ЛЮБ
18 Удовиченко Валерий Николаевич 17.07.1966 Зщ     ВЕТ
19 Калугин Кирилл Николаевич 11.05.1976 Зщ     ЛЮБ
20 Маслиев Владислав Геннадьевич 24.08.1994 Зщ     ЛЮБ
21 Маслиев Геннадий Алексеевич 20.03.1970 Зщ     ЛЮБ
22   Мурин Сергей Нп      
23 Бобровицкий Николай Борисович 24.11.1965 Зщ 36   ВЕТ
24   Рысьев Алексей Нп     ЛЮБ
25 Гаевский Игорь Владимирович 21.03.1978 Нп     ЛЮБ
26 Трофимчук Игорь Владимирович 19.01.1980 Нп     ЛЮБ
27 Лосинский Сергей Сергеевич 19.07.1986 Нп     ЛЮБ
28   Трубицын Александр Зщ     ЛЮБ
29 Кузьмин Константин Анатольевич 18.04.1997 Вр     ЛЮБ
30   Якунин Алексей Зщ     ЛЮБ
31 Варенко Николай Петрович 11.04.1977 Нп     ЛЮБ
32 Бугайов Андрей Нп     ЛЮБ
33 Алексеенко Максим Анатолиевич 06.08.1971 Нп     ВЕТ
34 Заворотний Ярослав Валерьевич 09.04.2000 Нп     ЛЮБ
35 Воробьев Сергей Владимирович 26.09.1973 Вр     ЛЮБ
36 Пастухов Алексей Борисович 02.10.1972 Нп     ВЕТ