Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Ветеран ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Альянс 50+ 11 7 2 2 44-33 16
2 Атэк 50+ 11 3 3 5 35-36 9
3 Арсенал 50+ 10 2 3 5 36-46 7
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Лідер ",2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 Гефест 16 11 1 4 83-38 23
2 Авангард 15 11 1 3 47-32 23
3 БЕРКУТ 15 10 2 3 60-31 22
4 Альянс 16 9 3 4 68-44 21
5 ХК "Самтек" 15 5 4 6 52-55 14
6 Сич 16 5 1 10 49-65 11
7 ХК БІЛГОРОД 15 3 3 9 39-65 9
8 Шторм 15 3 2 10 47-82 8
9 Арсенал 2 15 2 3 10 34-67 7
Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022
# Команды И В Н П РШ О
1 АРСЕНАЛ 18 16 0 2 75-40 32
2 Автомобилист 17 13 0 4 106-45 26
3 Киевские Лавры 18 12 1 5 108-48 25
4 СПАРТА 17 9 0 8 68-64 18
5 Беркут Киев 16 7 0 9 50-63 14
6 АЛЬЯНС 17 5 0 12 67-95 10
7 ХК"Киев" 18 3 1 14 58-106 7
8 Чайка 17 3 0 14 44-115 6

Последние результаты

Дата Команды Счет
23.01.2022 Сич - БЕРКУТ 0 : 5
23.01.2022 ХК БІЛГОРОД - Гефест 4 : 4
23.01.2022 Шторм - Авангард 3 : 2
22.01.2022 ХК "Самтек" - Альянс 3 : 4
22.01.2022 АРСЕНАЛ - ХК"Киев" 11 : 1
22.01.2022 Арсенал 50+ - Атэк 50+ 2 : 2
20.01.2022 Киевские Лавры - СПАРТА 8 : 2
16.01.2022 Беркут Киев - СПАРТА 3 : 7
16.01.2022 Шторм - Гефест 4 : 7
16.01.2022 Сич - Альянс 2 : 3

Чемпіонат АХЛ Києва,дивізіон "Майстер",під егідою Федераціі хокею Украіни,2021-2022

7 : 0
Киевские Лавры   Беркут Киев
Тур Дата Время Стадион Команды Счет
5 09.10.2021 10:00 АТЭК Киевские Лавры - Беркут Киев 7 : 0

Судьи

ФИО Тип Оценка
Кравчук Виктор Йосифович Судья времени игры
Нужин Сергей Борисович Секретарь
Севрук Андрей Евгеньевич Главный судья
Лускань Олег . Главный судья

Взятия ворот

1-ый период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Киевские Лавры 1 : 0 12:02 7 / Шафаренко Олег Леонидович 44 / Исаев Александр Сергеевич
6 / Срюбко Андрей Васильевич
Киевские Лавры 2 : 0 18:20 55 / Заблудовский Денис Борисович 7 / Шафаренко Олег Леонидович
45 / Победоносцев Александр Викторович
2-ой период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Киевские Лавры 3 : 0 +1 23:00 77 / Житник Алексей Николаевич 15 / Матвийчук Александр Николаевич
Киевские Лавры 4 : 0 31:50 17 / Бондарев Артем Михайлович 55 / Заблудовский Денис Борисович
11 / Харченко Сергей Олегович
3-ий период
Команда Счет Сит. Время Гол Передачи
Киевские Лавры 5 : 0 46:04 6 / Срюбко Андрей Васильевич 72 / Садий Сергей Григорьевич
7 / Шафаренко Олег Леонидович
Киевские Лавры 6 : 0 50:35 44 / Исаев Александр Сергеевич 17 / Бондарев Артем Михайлович
Киевские Лавры 7 : 0 -1 55:20 44 / Исаев Александр Сергеевич 12 / Лясковский Юрий Николаевич
15 / Матвийчук Александр Николаевич

Удаления

1-ый период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Киевские Лавры 4:02 12 / Лясковский Юрий Николаевич 2 мин Зд. Кл.
Беркут Киев 4:50 42 / Гаевой Ярослав Алексеевич 2 мин Уд. Кл.
Киевские Лавры 19:20 55 / Заблудовский Денис Борисович 2 мин Зд. Кл.
2-ой период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Беркут Киев 21:04 9 / Супрун Сергей Анатольевич 2 мин Зд. Кл.
3-ий период
Команда Время Игрок Штраф Причина
Киевские Лавры 41:30 76 / Рябенко Олег Владимирович 2 мин В. П. К.
Киевские Лавры 52:30 15 / Матвийчук Александр Николаевич 2 мин Зд.рук.кл.соп.
Киевские Лавры 53:30 77 / Житник Алексей Николаевич 2 мин Зд. Кл.